Małgorzata KorzecPhotography

pl
en


"Dzieło sztuki jest odbiciem świata oglądanym poprzez temperament twórcy" Emil Zola

Budowanie złudzenia ważniejsze jest od bycia w rzeczywistości ze względu na pozostawienie przestrzeni do działania wyobraźni." Autor nieznany

"Nie zrozumiecie sztuki, póki nie zrozumiecie, że w sztuce 1+1 może dać każdą liczbę z wyjątkiem 2." Pablo Picasso

O mnie

Mieszkam w Rzeszowie. Fotografią zajmuję się od kilkunastu lat. Przez kilka lat jako aktywny członek grupy fotograficznej Pictorial Team. Wzięłam udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych, zarówno w Polsce jak i Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Ukrainie. Moje prace uzyskały wyróżnienie na konkursie International Photography Awards w USA w 2009r. Publikowałam swoje prace w miesięczniku Więź a także w SAM Slovak Art Magzine.

Fotografia jako forma sztuki daje mi wolność. Wolność interpretacji emocji, uczuć wynikających z konsumpcji otaczającego świata. Jest dla mnie pozawerbalnym środkiem wyrazu. Chciałabym i do tego dążę aby moje prace były interpretacyjnie dwuznaczne, niedopowiedziane. Próbuję w swoich pracach przedstawić wewnętrzne życie otaczającej nas rzeczywistości. Nie chodzi mi o dokumentalny czy publicystyczny przekaz , lecz o uruchomienie emocji oglądającego prace.

e-mail: kgoga(malpa)tlen.pl
e-mail: malgo.korzec(malpa)gmail.com
Małgorzata Korzec
by Wojciech Romański
© 2011 Małgorzata Korzec Photography